תאונות דרכים

​​​​​​​תחום עיסוק נוסף של המשרד הינו ייצוג נפגעי תאונות דרכים. לצערנו, מדי שנה נפגעים עשרות אלפי אנשים בתאונות אלה. לאדם אשר נפגע בתאונת דרכים מומלץ בחום לפנות לעו"ד בהקדם האפשרי, ובכך לעמוד על מלוא זכויותיו מול חברת הביטוח ומול גורמים נוספים כגון המוסד לביטוח לאומי.


מי זכאי לפיצויים על פי חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים?
 
המצב המתואר, הוביל לחקיקתו של חוק פיצויים לנפגעי תאונות דרכים, חוק סוציאלי המכונה בקיצור חוק הפלת”ד, אשר בניגוד לדיני הנזיקין המסורתיים הנהיג משטר של אחריות מוחלטת. משמעות הדבר היא, שכמעט כל נפגע בתאונת דרכים יפוצה מכוח חוק זה ללא כל קשר לאחריותו או אשמו לעצם קרות התאונה.
יחד עם זאת, תמיד קיימת מחלוקת מול חברות הביטוח על סכום הפיצויים המגיע לנפגע, ומכאן החשיבות בפניה מוקדמת לעו"ד בעל ניסיון בתחום, עם עדיפות לעו"ד שעסק בעבר בייצוג חברות הביטוח, דבר המעניק זווית ראיה רחבה ופועל כיום לזכות לקוחות המשרד.
משרדו של עו"ד גבאי עוסק בייצוג במקרים הקשים ביותר של תאונות דרכים, ובין היתר מייצג נהגים צעירים, נוסעים והולכי רגל שנפגעו בתאונות ונגרמו להם נכויות קשות כגון פגיעות ראש מורכבות ונכויות בתחום האורתופדי, וכן נפגעים אשר סובלים מנכות בשיעור 100% לצמיתות ותביעתם נאמדת במיליוני שקלים. 
במידה ונפגעתם בתאונת דרכים, משרדנו, אשר רכש ניסיון רב בתחום הגשת תביעות מכוח חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים וביסס את מעמדו כאחד המשרדים המובילים בתחום זה, יהיה קשוב לצרכיכם ויעניק לכם, יחד עם סוללת המומחים הרפואיים שמלווים אותו, את הטיפול המסור, היעיל והמקצועי ביותר, אשר יניב בסופו של יום את הפיצוי המקסימאלי לו אתם זכאים.
 

 

אלטמן קידום עסקים
דף הבית